RetailTV -poradnik najemcy

Wiecie co… sukces siatkarzy tak mnie ucieszył, że naprawdę nie chce mi się dziś wyciągać kuchennych tajemnic tego systemu tym bardziej, że  ilość wątków, listów, dokumentów i zdjęć sprawia, że nie wiem w co ręce włożyć i od czego zacząć. Mam wrażenie, że wciąż jestem na początku drogi, choć tak wiele już zostało napisane i coraz więcej powiedziane.

Tym razem w trzecim odcinku Retail TV zapraszam na kanał przeliczeni na youtuba. Proszę wpisać sobie Poradnik Najemcy w wyszukiwarkę. Trzeci odcinek z lekkim opóźnieniem dziś został zamieszczony. A skoro mówimy o TV to mieliśmy przyjemność gościć ekipę Expressu Reporterów w Bielsku Białej. O emisji tego swoistego „eventu” poinformuję Państwa na blogu.

Zatem dziś raz jeszcze gratulujemy siatkarzom! „Współczujemy” Prezydentowi Europy, że został podczas meczu z USA wygwizdany, a Prezydentowi Komorowskiemu dziękujemy, że wstawił się za widzami, abyśmy mogli ten fantastyczny wieczór spędzić przed ekranami telewizyjnymi.

wniosek: zakodowaną relację można było dzięki interwencji Prezydenta odkodować. Zakodowane informacje dotyczące systemu retail i prawdy o tym biznesie też niewątpliwie do Pana Prezydenta mogą dotrzeć. I wierzę w to, że jeśli wstawił się za meczem siatkarzy to wstawi się i za tym, aby ten swoisty mecz z galeriami nie miał tylko jednego faworyta. 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s