„Kapitan Piasek” w Gemini Park-poradnik najemcy

Galeryjne iwęty mają dwa ważne wątki o których należy wiedzieć. Frekwencja i koszty. Na to pierwsze składa się wiele czynników, bo trudno ludzi na siłę przyciągnąć do gh-jest wiele alternatyw na spędzanie czasu. Poza tym ilość gh sprawia, że nie można być w kilku miejscach na raz.

Z kolei koszty stoiska podczas iwętu to też jest uzależnione od widzimisię, bo sztywnych stawek nie ma. I tak w Lublinie zapłacimy np. 1000 złotych za dzień handlując oscypkami, a gdzie indziej 1500 sprzedając czapki. Tak, czy inaczej są to opłaty z wysokie, a powodzenie iwętu oczywistością nie jest. Zdarza się że można trafić na ciekawych ludzi takiego spotkałem w bielskiej gh to  Piotr (31 l) z Kołobrzegu. 

M11

 Piotr jest marynarzem. Przyjechał do Bielska-Białej do gh Gemini Park.

-Nie mogę powiedzieć ile płacę za ten stoliczek, ale  w promocji to jest 300 złotych dziennie, a inne galerie zapraszają mnie za darmo. Sprzedaję taki gadżet dla dzieci.

M22

 

 -Obniżyłem cenę z 15 złotych do 10 złotych i ta zabawka jest uwielbiana przez dzieci.M32

– Stoi na dłoni, na nosie. Do tego sprzedaję bilety na noc kabaretową. Dzieci się cieszą. To jest fajne. Byłem w gh w Jastrzębiu i było super.

M4

-Niestety byłem tu uciszany, a to nie jest fajne.

M51

– To jest chińska produkcja, ale w Polsce już też to robią.

 

M7

 

Ludzie go lubią i on lubi ludzi. RMF czy TVN są mu dobrze znane. Działa też charytatywnie. W sezonie letnim-pływa na polskiej jednostce turystycznej w Kołobrzegu. Jest żywą promocją tego polskiego kurortu.

I przyjechał w Beskidy. Czy jeszcze zajrzy w Beskidy? Tego nie wiadomo, ale wiadomo, że nie raz tego rodzaju iwęty kończą się degustacją lokalnych trunków o dość niejednoznacznej nazwie.

M84

 

wniosek: nawet 300 złotych za stolik może być kwotą nie do odrobienia.

P.S. Kapitan Piasek-zaprasza na rejsy.

 

 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s