Prognoza na 2020, ping pong i ekomyślenie-poradnik najemcy

*Dzieci na wybiegu

*Wyziewy w gh

*Trendy na 2020

W retailovym podsumowaniu AD 2019 zabrakło-na co zwrócił uwagę jeden z Czytelników – wydarzenia, które obiegło media niemal na całym świecie.

Gh w jednym z brazylijskich miast stała się wybiegiem dla brazylijskich sierot. Dzieci ubrano w kolorowe ciuszki i ustawiono na specjalnym podeście.

Po czym dzieci –jak modelki-chodziły wzdłuż wybiegu, kręciły się wokół własnej osi i pokazywały swoje wdzięki tym, którzy chcieli je zaadoptować.

Organizatorzy tego iwętu-nie widzieli w tym nic dziwnego, firma zarządzająca wyraziła zdziwienie, że opinia tzw. publiczna nie tylko -jest zdziwiona, ale używając słowa powszechnie uznawanego za wulgarne czyli wkurwiona. Światowe media porównały iwęt do sprzedaży bydła i  targu niewolników. Zarządzający w gh nie błysnęli toporem intelektu, a ich tłumaczenia cytowane przez media- że to miało pomóc tym dzieciom w znalezieniu nowych rodziców- nie brzmiały  przekonująco.

Wiele zależy od stopnia tzw. IQ czyli stężenia ilorazu inteligencji. Im mniejszy iloraz tym węższy nie tylko zasób słów. Postrzeganie świata jest dość mocno zawężone pomimo samouwielbienia  retailovych wielepów (to ten, który wie lepiej).

Należy w tym przypadku wykazać  pełne empatii współczucie i nie należy wymagać cudów. Poziom stężenia Co2 w gh jest wysoki i ma też wpływ na stan umysłu.

Wielokrotnie przekracza dopuszczalne normy. Wprawdzie gh ustami wynajętych profesjonalistów twierdzą, że są eko– to galernicy, którzy finansują ten rzekomy interes doskonale wiedzą jaki jest ekostan umysłu w szczególności w barach galeryjnych. Pomieszanie oleju, wyziewów, spalin i Co2 kwalifikuje budynki do zamknięcia lub ograniczenia ilości pasażerów czekających na pociąg w tychże budynkach czy rodzin z biletem do kina.

Czy ktokolwiek słyszał o badaniach Co2 w gh?

Jeżeli nie, to warto je zrobić na własną rękę lub z pomocą specjalistów. Urządzenie drogie nie jest. Kilkaset złotych. Zrób sobie takie badania i zerwij umowę z winy wynajmującego i opublikuj wyniki w sieci. Zadzwoń do lokalnych gazet-tych w których nie ma reklam gh.

Jeśli nie masz pieniędzy- zrzućcie się w kilka podmiotów i w ten sposób pomimo strat i długów masz argument natury technicznej. Teoretycznie nie ma  takiej możliwości, aby Sąd mając konkretne badania tego nie uznał – co w konsekwencji pozwoli uniknąć kar. W znanym mi przypadku Sąd nie tylko wziął pod uwagę stan techniczny budynku, ale zobowiązał wynajmującego do zwrotu sprzętu bezprawnie zajętego na poczet długów. Sprawa wprawdzie trwała trzy lata, niemniej galernik wygrał i odzyskał majątek o wartości ok. 90.000 złotych.

Nierzadko się zdarza, że pracownicy barów szumnie nazwanych foot cortami mdleją na zapleczach, źle się czują, mają zawroty i boli ich głowa. Zastanawiają się dlaczego tak reaguje organizm. No właśnie dlatego. Zatem przed zrobieniem pomiarów zapytaj swoich współpracowników czy nie mają takich objawów i zanim się zwolnią, poproś o podpisanie papieru, że zemdlał i odeślij do lekarza. Podczas procesu o kary nie będziesz musiał wstecznie szukać osób, które potwierdzą, że w takich warunkach trudno utrzymać personel i na dłuższą metę w wyziewach pracować się nie da.

Odpowiedź na pytanie dlaczego ludzie się podduszają ma dwie przyczyny: oszczędzanie i niechęć do remontów instalacji. Gh oszczędzają na użytkowaniu urządzeń wentylacyjnych. One zwyczajnie stoją. Nie pracują. Zdarza się , że pracują ,ale są niewydolne. Wyobraźmy sobie dworcogalerię,  gdzie tłumy pędzą na PKS lub czekają na swój pociąg.

Wyziewy pasażerów, obsługi, spacerujących i klientów muszą teoretycznie gdzieś ujść. Nie ma jednak takiej możliwości. Kiedy warto zrobić pomiary? Jesienią i zimą. O ile latem przyjemny chłód klimatyzatorów daje poczucie ulgi o tyle w zimie działa odwrotnie.  Zatem na ten Nowy Rok zamiast płacić cokolwiek – zapłać za pomiary. Mogą być bezcenne.

A tak wygląda strefa barowa w gh w Gorzowie Wielkopolskim AD 2020. Z siedmiu wnęk zabudowane są trzy.  

Po zamknięciu ostatnich powstaną nowe strefy coworkingowe. Nowy wynalazek ma się całkiem dobrze. Stref darmowych biur-przybywa.  

A jeśli nie miejsce pracy, to darmowy ping pong w pustostanie w Katowicach.

Jedna odpowiedź na “Prognoza na 2020, ping pong i ekomyślenie-poradnik najemcy

  1. Wkrótce prześlę zdjęcia z Galerii Tarnovia Tarnów Małopolska z trzech lokali gastronomicznych obok największego i wielosalowego kina .
    Trzy pustostany i stracone setki tysięcy złotych przez każdego najemcę.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s