Nie dołują mnie newsy o oszustach „na koronawirusa”-poradnik najemcy

Po  trzy osoby na Orlenie maksymalnie- tak dziś wygląda rzeczywistość na stacjach paliw. Kubek na kawę, mieszadełko plus wieczko zapakowane  w papierową torbę zaklejone taśmą. Smak kawy-bez zmian.

I pospolite ruszenie rządu celem ratowania miejsc pracy i gospodarki. Być może to co się dzieje zmieni ten świat na lepszy? Wierzę w to, że tak się stanie. Z całym przekonaniem. Grunt to nie wpadać w panikę, nie dać się wyłącznie złym myślom. Skoro ja dałem radę to Ty też dasz radę. Dokładnie 19 marca 2011 roku w swoje 40 urodziny zostałem wprowadzony w największy błąd w dotychczasowym życiu-dałem się nabrać. Podpisałem umowę na najem w gemini bankrut parku w Bielsku Białej i Tarnowie.

Opisałem to. Poświęciłem setki godzin na to, aby Wam powiedzieć, że ten model biznesowy to jest oszustwo.  Napisałem blisko 800 tekstów, wysłuchałem setek rozmów, naraziłem się wielu ludziom, przypłaciłem to chorobą i żyję w ciągłym zagrożeniu PSA i jego wyników-od wielu już lat. Za każdym razem kiedy boli i robię badania zastanawiam się czy to już teraz. To jest czekanie na wyrok, który prędzej czy później zapadnie-bo taka jest kolej rzeczy. To choroba rozwijająca się na podbudowie zaj**** stresu przez jedną błędną decyzję, trzy lata szarpania się i sześć lat publikowania-za kilkadziesiąt metrów kwadratowych najmu…

Ale. Od 18 lat-nie zachlałem. Nie zaćpałem. Nie biorę psychotropów i kończę nowe studia. Takie są fakty. I napisałem trzecią książkę o osobach dotkniętych samobójstwem i piszę doktorat. I pomimo wszystko wierzę , że damy radę.  Tak czy inaczej, ale damy. Wiele razy rozmowy z galernikami kończyły się płaczem, depresją, chlaniem.  Przyjmowałem to na klatę jak mogłem i potrafiłem najlepiej. Nie zawsze się to udawało.

Ale dzisiaj jest wyjątkowy moment i nie dołują mnie newsy o oszustach „na koronawirusa”-w oszustwie „siedzę” od prawie dekady. I pocieszające jest to, że-nie wszyscy kradną. I to, że ktoś z tych treści tutaj skorzystał.  I mam nadzieję, że będzie korzystał. Nawet jeśli jego poglądy są inne. Ma do nich prawo.

A jutro-jeśli się nic nie zmieni-kończę 49 lat, a dziś jadę na wieś posadzić drzewka-nie ma tam ludzi. Kilka domostw plus pies.

Bez internetoiny, telewizyjnych przekazów i tego co nazywamy komunikacją. Życzę sobie i Wam cierpliwości, spokojnego snu, zdrowego dystansu, życzliwych ludzi wokół, wiary- jakkolwiek ją rozumiemy, wzajemnego zrozumienia i bez popadania w rozpacz. Dziękuję Wam za życzenia, które już dziś napływają. Dziękuję za te lata „kibicowania”-porad, a czasami opdl-który też się trafiał. Wszystkiego dobrego.

P.S. Za trzy budki 40 tysięcy czynszu….

https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25795381,centrum-handlowe-ptak-nadal-dziala-choc-klientow-brak-przedsiebiorcy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Lodz_Wyborcza&fbclid=IwAR275Qu8RyR_f_6NBoys5_XwRvlhlUlz5uDMo8D2qUvCQvOo7rcV72YUKB4

Jedna odpowiedź na “Nie dołują mnie newsy o oszustach „na koronawirusa”-poradnik najemcy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s