Idą Święta Bożego Najedzenia-poradnik najemcy

W Stanach Zjednoczonych Ameryki już mamy Święta. W Arizonie przy centrum handlowym stanęła 35 metrowa choinka. Przygotowania do Święta Bożego Najedzenia ruszyły pełną parą. Informacja obiegła świat dzięki programowi w amerykańskiej telewizji TTV należącej do grupy TVN.

choinka 

Z głośników jak można się domyślać płyną kolędy w imię zasad równości, miłości, solidarności i generalnie macdonaldowych zasad.

Tymczasem na drugiej półkuli-tej podobno mózgowo-ciemnej. Dźwięki klaksonów i trąbek protestujących kakofonią postulatów dobiegają od wielu tygodni. Balansując pomiędzy tym co było i tym co jest trudno oprzeć się wrażeniu, że dla niektórych przebój Mieczysława Fogga „To ostatnia niedziela” wybrzmi jak za dawnych lat. 

201510164334

 Alkoholowe wyziewy połączone z protestem mają na celu ugranie podwyżek.

-Nie mieliśmy ich od 7 lat-zwierzają się stróże drogowego prawa. Obok funkcjonariusze policji zabezpieczają akcję, a mieszkańcy stolicy zgrzytają zębami z nadzieją, że to się wreszcie skończy. I powstaje pytanie czy można zarobić na protestach?

 

201510164337

 

 Marcin poluje na każdą okazję. Co protest-to praca.

-Obsługuję protesty. Trąbka kosztuje 10 złotych. Nauczyciele nie dali zarobić, sprzedałem tylko 30 sztuk, ale była też manifestacja, że sprzedałem ich 200. Dorabiam, bo mam stałą pracę.

 flaga

 Powiewają flagi, kakofonia trąbek ma przynieść zasłużoną podwyżkę. Nie wiem ile poszło trąbek podczas protestu górników, ale nie będąc wieszczem przypuszczam-że to początek większego „biznesu”. Jeszcze nie jedna trąbka się sprzeda i nie jedna świąteczna petarda wystrzeli. Przydać wówczas może-ubezpieczenie NNW.

2015101543241

Ten w środku człowiek robił za misia. Super Miś z superpolisą. Generalnie podczas Targów Franczyzy wszystko jest super. Organizacyjnie-piątka z plusem. Biznesowo-po japońsku-jakotako z „niską tą ratą”. Biorąc pod uwagę lokalizację czyli Pałac Kultury i Nauki-optymalnie.

Frekwencja na Targach spora, bo i reklama wyskakiwała z każdej internetowej i nie-lodówki. Ale skuteczna. Targi przyciągnęły wielu ludzi. Kilka tysięcy na pewno. I powstaje pytanie czy ta lokalizacja wydawać by się mogło najlepsza z najlepszych może dać zarobić na biznesie na kółkach?

pizza

-W pierwszym dniu targów malutko nam poszło. Ze dwadzieścia maksymalnie. To wszystko. To przez tą pogodę.

Czyli nie poszło. Biorąc pod uwagę chwiejność pogodową w naszej szerokości geograficznej ten daszek-nie wiele daje. Biznes na kółkach nawet w centrum Warszawy przy tak dużej frekwencji odwiedzających-używając żargonu retailowego-nie wypalił. Jak wiele innych stacjonarnych. Po takich cud franczyzach z reguły zostaje dziura w całym.

201510174370

 W nadmorskiej Rivierze ktoś zbańczył. Baner nie przykrył dziury. Z głośników sympatycznie zawalają nas dźwięki z którymi jednak różnie bywa i nie zawsze jednak jest to cicha noc.

 

porno

 

 Reasumując czas się wyciszyć. Gdyby ktoś miał problem z wyborem to zaciekawił mnie ten program. Wygrzebany z sieci.

 

ewa_g_www

 Więcej na temat i nie na temat na profilu „Nagłówki nie do ogarnięcia”, na stronie www.niedoograniecia.pl, www.premierzjajami.pl

https://www.facebook.com/naglowki?fref=ts

Temat franczyzy wydaje się nie do ogarnięcia. To taka kura znosząca niby złote jaja. A to jednak. Bywa zbuk.

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s